Nie daj się naciągnąć nieuczciwym firmom! Pamiętaj, że materiały o Funduszach Europejskich są bezpłatne

W związku z pojawiającymi się informacjami o osobach lub firmach oferujących odpłatne materiały dotyczące Funduszy Europejskich informujemy, że materiały na temat Funduszy Europejskich są bezpłatne. Jest także możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w całej Polsce.

Jeśli otrzymasz ofertę odpłatnych wzorów dokumentów, treści Programów Operacyjnych, zestawień z terminami naborów wniosków czy innych publikacji poświęconych Funduszom Europejskim sprawdź, czy nie są one bezpłatne i powszechnie dostępne m.in. na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl  (w zakładkach „Zapoznaj się z prawem i dokumentami” oraz „Pobierz poradniki i publikacje”) lub na stronach regionalnych programów operacyjnych  www.rpo.podkarpackie.pl .Jeśli nadal masz wątpliwość, czy oferta, którą dostałeś jest uczciwa, skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 17 773 60 28 lub emailem na adres: rzecznikrpo@podkarpackie.pl.

Pamiętaj! Nie musisz płacić za informacje dotyczące Funduszy Europejskich!

Jeśli masz pytania dotyczące Funduszy Europejskich, np. jak otrzymać dotację unijną skorzystaj z bezpłatnych usług Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich – bezpośrednio, mailowo lub telefonicznie.

Dane teleadresowe punktów znajdziesz tutaj:

http://www.fundusze.podkarpackie.pl/index.php/o-sieci-pife

Polecamy również udział w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych, które organizują Punkty Informacyjne oraz instytucje wdrażające środki unijne w całej Polsce w tym również na Podkarpaciu.

Pełna informacja dostępna na stronie https://www.rpo.podkarpackie.pl/index.php/dokumenty-programowe/2453-przestrzegamy-przed-oszustami

Komunikat_PDF

Załączniki:

Brak załączników