Pracownicy Biura Stowarzyszenia ROF

PRACOWNICY BIURA

Damian Kosiarski

Dyrektor Biura Stowarzyszenia Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego

Damian Kosiarski

Dyrektor Biura Stowarzyszenia Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, tel. 17 858 14 93, kom. 504 994 861, e-mail: d.kosiarski@rof.org.pl

Joanna Wdowik - Mika

Specjalista ds. wdrażania projektów infrastrukturalnych

Joanna Wdowik- Mika

Specjalista ds. wdrażania projektów infrastrukturalnych, tel. 17 858 14 94, kom. 884 727 269, e-mail: j.mika@rof.org.pl

Wioleta Woś

Specjalista ds. wdrażania projektów EFS

Wioleta Woś

Specjalista ds. wdrażania projektów EFS, tel. 17 858 14 98, kom. 534 364 289, e-mail: w.wos@rof.org.pl

Justyna Rogóz

Zastępca Dyrektora Biura Stowarzyszenia Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, Koordynator ds. wdrażania projektów infrastrukturalnych

Justyna Rogóz

Zastępca Dyrektora Biura Stowarzyszenia Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, tel. 17 858 14 96, kom. 884 727 275, e-mail: j.rogoz@rof.org.pl

Karolina Paciorek - Stochla

Specjalista ds. finansowych

Karolina Paciorek - Stochla

Specjalista ds. finansowych tel. 17 858 14 99 kom. 511 067 089 e-mail: k.stochla@rof.org.pl

Urszula Witek

Specjalista ds. wdrażania projektów OZE

Urszula Witek

Specjalista ds. wdrażania projektów OZE, tel. 17 858 14 97, kom. 884 727 267, e-mail: u.witek@rof.org.pl

Magdalena Ruman

Koordynator ds. wdrażania projektów OZE

Magdalena Ruman

Koordynator ds. wdrażania projektów OZE, tel. 17 858 14 95, kom. 884 727 264, e-mail: m.ruman@rof.org.pl

Maria Mazur

Specjalista ds. wdrażania projektów OZE

Maria Mazur

Specjalista ds. wdrażania projektów OZE, tel. 17 858 14 91, kom. 534 187 494, e-mail: m.mazur@rof.org.pl
ROF - logo

Małgorzata Dźwierzyńska

Specjalista ds. administracyjno - organizacyjnych, monitoringu i ewaluacji

Małgorzata Dźwierzyńska

Specjalista ds. administracyjno - organizacyjnych, monitoringu i ewaluacji, tel. 17 858 14 90, kom. 570 239 305, e- mail: m.dzwierzynska@rof.org.pl