Pracownicy Biura Stowarzyszenia ROF

PRACOWNICY BIURA

Damian Kosiarski

Dyrektor Biura Stowarzyszenia Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego

Damian Kosiarski

Dyrektor Biura Stowarzyszenia Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, tel. 17 858 14 93, kom. 504 994 861, e-mail: d.kosiarski@rof.org.pl
Więcej

Magdalena Ruman

Koordynator ds. wdrażania projektów OZE

Magdalena Ruman

Koordynator ds. wdrażania projektów OZE, tel. 17 858 14 95, kom. 884 727 264, e-mail: m.ruman@rof.org.pl
Więcej

Justyna Rogóz

Zastępca Dyrektora Biura Stowarzyszenia Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego

Justyna Rogóz

Zastępca Dyrektora Biura Stowarzyszenia Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, tel. 17 858 14 96, kom. 884 727 275, e-mail: j.rogoz@rof.org.pl
Więcej

Karolina Paciorek - Stochla

Specjalista ds. wdrażania projektów OZE

Karolina Paciorek -Stochla

Specjalista ds. wdrażania projektów OZE tel. 17 858 14 99 kom. 511 067 089 e-mail: k.stochla@rof.org.pl
Więcej
ROF - logo

Małgorzata Dźwierzyńska

Specjalista ds. administracyjno - organizacyjnych, monitoringu i ewaluacji

Małgorzata Dźwierzyńska

Specjalista ds. administracyjno - organizacyjnych, monitoringu i ewaluacji, tel. 17 858 14 90, kom. 570 239 305, e- mail: m.dzwierzynska@rof.org.pl
Więcej
ROF - logo

Maria Mazur

Specjalista ds. wdrażania projektów infrastrukturalnych

Maria Mazur

Specjalista ds. wdrażania projektów infrastrukturalnych, tel. 17 858 14 91, kom. 534 187 494, e-mail: m.mazur@rof.org.pl
Więcej

Joanna Wdowik - Mika

Koordynator ds. wdrażania projektów infrastrukturalnych

Joanna Wdowik- Mika

Koordynator ds. wdrażania projektów infrastrukturalnych, tel. 17 858 14 91, kom. 534 187 494, e-mail: j.mika@rof.org.pl
Więcej

Urszula Witek

Specjalista ds. wdrażania projektów EFS

Urszula Witek

Specjalista ds. wdrażania projektów EFS, tel. 17 858 14 97, kom. 534 364 289, e-mail: u.witek@rof.org.pl
Więcej
ROF - logo

Jadwiga Majka

Specjalista ds. finansowych

Jadwiga Majka

Specjalista ds. finansowych, tel. 17 858 14 94, kom. 884 727 269, e-mail: j.majka@rof.org.pl
Więcej

Władysław Szajna

Specjalista ds. wdrażania projektów infrastrukturalnych

Władysław Szajna

Specjalista ds. wdrażania projektów infrastrukturalnych, tel. 17 858 14 98, kom. 511 067 065, e-mail: w.szajna@rof.org.pl
Więcej